Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde nás uvidíte             2014

 

soustředění

8. - 9.3. 2014

účast povinná!

Taneční skupina roku - regionální kolo

22.3.2014

postupová soutěž, TV přenos atd.

Děti v akci

30.3.2014

 

Jarní pohár Sokola Jinonice

5.4.2014

 

Děti fitness aneb sportem proti drogám - semifin.

13.4.2014

postupová soutěž

vystoupení

15.4.2014

 

vystoupení

22.4.2014

 

Taneční skupina roku - semifinále

26.4.2014

pouze v případě postupu

vystoupení

29.4.2014

 

MAC - regionální kolo

1.5.2014

postupová soutěž místo NBTA

Benešovská mažoretka

4.5.2014

DÁVÁME NA ZVÁŽENÍ!!!!

vystoupení

6.5.2014

 

Taneční skupina roku - finále

asi 8.5.2014

pouze v případě postupu

MAC - zemské kolo

17.5.2014

pouze v případě postupu

vystoupení

17.5.2014

v případě nepostupu do Hradce Králové

Děti fitness aneb sportem proti drogám - finále

23.-25.5.2014

v případě postupu, pravděpodobně jen jeden den

vystoupení

24.5.2014

v případě nesoutěžního dne

MAC - finále

30.5. - 1.6. 2014

pouze v případě postupu

Hradecká bambulka

červen

DÁVÁME NA ZVÁŽENÍ!!!!

O pohár ze zámku

říjen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


      

Kde jste nás mohli vidět:


2014

 

2013 

 

  • 28.9.           - Zbraslav
  • 20.9.           - Tuchoměřice, fotbalové tkání ČSA 
  • 9.9.             - Stadion Markéta, vypich
  • 1.6.             - FESTPOL
  • 19.5.           - Brandýs n/L (nepostupová)
  • 18.5.           - Libušský jarmark 
  • 4.5.             - Oblastní kolo v Žatci (NBTA)
  • 30.4.           - Kbely, čarodejnice
  • 15.-24.2.     - CIRKUS CIRKUS ( pro vybrané)
  • 9.3.             - Petřínský pohár

2012 

  • 17.12        - Vánoční vystoupení - Zš Dolní Břežany
  • 6.10        - Praha 3, Park na Parukářce 
  • 29.9.       - Zbraslav
  •  22.9.      - Kbely
  • 21.7.       - Mníšek pod Brdy (pro vybrané)
  • 21.6.       - Rozlučka za sezónu 2011/2012  
  • 2-3.6.      - Zemské kolo ve Strakonicích (NBTA)
  • 19.5        - Karlovo náměstí
  • 12.5.       - Oblastní kolo v Žatci (NBTA)
  • 1.5.         - Petřín
  • 20.4.       - Mohelnice (pro vybrané)     
  • 15.-19.4  - CIRKUS CIRKUS (pro vybrané)
  • 17.3.       Radotínský pohár  (nepostupová)

 2011 

  • 1.10. -   Charitativní akce na Vysočanech
  • 20.9. -   Petřiny
  • 8.9.   -   Stadion Strahov
  • 10.6. -   Vystoupení pro charitu
  • 4-5.6 -   Strakonice - zemské kolo (NBTA) 
  • 14.5. -   Libušský jarmark 
  • 30.4. -   Chlumec N/Cidlinou -obl.kolo(NBTA)
  • 16.4. -   Letňany
  • 2.4.   -   Soutěž na Chodově (nepostupová)

 

2010

  • 22.5.  -    Soutěž na Chodově (nepostupová)
  • 15.5.  -     Libušsko-písnický Jarmark
  • 1.5.    -     Kladno - obl. kolo (NBTA)
  • 27.4.  -     Stadion Strahov     
  • 17.1.  -     SOUTĚŽ POM-PONS
 
 
2009  
  • 23.9. -   Stadion Kotlářka
  • 8.6.   -   Festopol
  • 16.5. -   Libušsko-písnický jarmark
  • 2.5.   -   Chlumec N/Cidlinou -Obl.kolo(NBTA)
  • 8.4.   -   Petřiny

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA